Dámske modré rifle PILAR od Replay

Dámske rifle s boyfit voľným strihom, ktoré sú hitom tohto roka. Majú 5 vreciek, zapínanie na gombíky, odreniny, trhance a záplaty, ktoré dodajú vášmu outfitu drsný charakter. Tak bacha chlapi!

Variant:
štandardná cena: 170 € –48 % 88 € 71,54 € bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks) Vypredané Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 228/25/ 228/27/ Zvoľte variant
Dámske modré rifle PILAR od Replay
0011646 replay den wa698 05b746 009 2930
Tip
170 € –48 %

Podrobný popis

Materiál: 93% bavlna , 5% polyester, 2% elastan

Údržba: možnosť prania na 30°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

Replay nie je len značka – je to životný štýl. Od svojho vzniku v roku 1978 v srdci Talianska (Asolo, Treviso) prináša do sveta módy originálny taliansky dizajn, prémiovú kvalitu a jedinečný pohľad na denim.

Zakladateľ Claudio Buziol dal Replayu jasný cieľ: „Znovu vytvárať, prepracovávať, posúvať hranice denimu.“

Už od prvých kolekcií značka zaujala štýlom, ktorý balansuje medzi uvoľnenou ležérnosťou a prepracovanou eleganciou. Replay kladie dôraz na udržateľnosť – od ekologických výrobných procesov až po recyklované materiály.

replay logo